top of page

Výzdoby a floristika

Rádi vám vytvoříme na míru kompletní svatební styling, vše barevně sladíme, vybereme doplňky, naaranžujeme a případně i odzdobíme všechny prostory.

Svatbou to samozřejmě nekončí. Vyzdobíme vám rodinnou oslavu, babyshower, rozlučku se svobodou, firemní akci nebo ples.

Tina a Jaroslav-297.jpg
Tina a Jaroslav-185.jpg

Jak to u nás probíhá

VYTVOŘENÍ KALKULACE A REZERVACE TERMÍNU

Ideálně osobně na nezávazné schůzce si vyslechneme vaše přání a požadavky. Všechny informace, které nám dáte jsou pro nás důležité na ujasnění a pochopení vašeho stylu a představ.

Na základě této schůzky vám vypracujeme předběžnou kalkulaci.

Ta se poté odsouhlasí nebo ještě následně upraví. S každou položkou v kalkulaci jde pracovat. Vždy se snažíme ke každé svatbě přistupovat individuálně takže i nacenění je individuální v závislosti na objemu a vašich požadavcích.

 

SMLOUVA A STORNO

Následuje podepsání smlouvy a uhrazení zálohy, čímž se na pevno rezervuje váš termín. Ve smlouvě jsou zahrnuty i storno podmínky.

 

PLÁNOVÁNÍ

Poté už následuje samotné plánování. Obhlídka místa, výběr materiálů, květin, dekorací,atd. Vždy respektujeme míru účasti snoubenců na plánování svatby. Rádi s vámi budeme sdílet všechny kroky ale potěší nás i varianta, že necháte práci a vymýšlení na nás.

 

REALIZACE

Každá svatba pro nás znamená týden intenzivních příprav. Samotná instalace už je jen třešnička na dortu.

Pokud budete potřebovat, rádi vám po svatbě přijedeme vše uklidit a zabalit.

Květiny

Květiny na svatbu lze objednat buď samostatně nebo jako součást svatební výzdoby. Rádi vám doporučíme vhodné druhy květin a navážeme vše co si budete přát.

Svatební kytici, házecí kytici, korsáže, květiny na stoly, květiny na obřad, náramky, věnečky a další ozdoby do vlasů, květinové mraky, ozdoby na auta atd

Tina a Jaroslav-043.jpg

Ukázka naší práce

bottom of page