top of page

Půjčovna dekorací

Najdete u nás velké množství dekorací jak na stoly (vázy, svícny,..) tak na obřady, fotokoutky, sladké bary apod.

Pokud si nevíte rady, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Výhodou zapůjčení dekorací je, že neztrácíte čas a peníze jako při nakupování a následném prodávání dekorací. Vše dostanete čisté, zabalené a roztřízené. 

Všechny dostupné dekorace naleznete níže v katalogu.

DSC02070.jpg

Jak probíhá zapůjčení dekorací:

REZERVACE

Pokud máte zájem o zapůjčení jakýchkoliv dekorací, vyplňte prosím poptávkový formulář a vyčkejte na potvrzení o dostupnosti.

V případě, že je vámi poptávaný inventář k dispozici, budeme vás informovat o dalším postupu podle množství vámi požadovaných položek. Při objednání dekorací v hodnotě nad 1000,- je již potřeba složit zálohu ve výši 50%.

 

STORNO

V případě zrušení rezervace do 1. měsíce před termínem svatby se vám záloha vrací v plné výši. V případě pozdějšího termínu záloha propadá ve prospěch dodavatele.

 

DOBA VÝPŮJČKY

V případě, že máte svatbu v sobotu, dekorace se půjčují ve čtvrtek/pátek a vrací se v pondělí/úterý. V případě, že máte svatbu v pátek, dekorace se půjčují ve středu/čtvrtek a vrací se v pondělí.

Zarezervované dekorace si můžete vyzvednout v našem ateliéru, na termínu vyzvednutí je potřeba se domluvit předem. V případě zájmu vám rádi zajistíme i dopravu.

 

VRATNÁ KAUCE

Při převzetí inventáře budeme požadovat vratnou kauci. Výše kauce se liší podle zapůjčených dekorací. Kauce se hradí v hotovosti a bude vám vrácena při vrácení inventáře v nepoškozeném stavu.

 

VRÁCENÍ A POŠKOZENÍ

Dekorace se vrací opět do našeho ateliéru. Zde si vše zkontrolujeme. V případě poškození bude individuálně stanovena pokuta podle velikosti a množství poškození.

Vázy, nádoby na květiny

Svícny, lucerny

Sweet bar

Obřad

Ostatní

Rezervační formulář

Vázy
Sweet bar
Obřad
Svícny, lucerny
Ostatní