Nejčastější otázky pro svatební agenturu

26.1.2015

Často se setkáváme, že lidé neví, co taková svatební agentura vlastně je a co nabízí. Proto jsme pro vás sepsali pár nejčastějších dotazů, které snoubence zajímají, než navážou spolupráci s agenturou. Doufáme, že v nich najdete i ten váš.

 

Co všechno pro mě svatební agentura může udělat?

Služby jednotlivých agentur se mohou lišit v jejím rozsahu. V naší agentuře pro Vás zařídíme v podstatě vše, co si budete přát… Naše široké portfolio zahrnuje veškeré úkoly potřebné pro vytvoření nezapomenutelného zážitku. Ať už jde o komunikaci s jednotlivými dodavateli, výzdobu prostor nebo koordinaci samotného dne, vše je připravováno s naší péčí a láskou. Součástí našich služeb je i svatební make-up a účes, výroba dekorací a jejich půjčení.

 

V čem je výhoda spolupracovat se svatební agenturou?

Hlavní výhodou je bezesporu nulový stres spojený s organizací. Nemusíte jednoduše přemýšlet, kdy přijede dort, jestli všichni trefí na místo oslavy, nebo jestli dostali všichni dodavatelé zaplaceno. Veškeré tyto úkoly přebírá koordinátor, abyste si mohli naplno užít vaší svatby. Další výhodou je i adresář ověřených dodavatelů, které agentura má. Vybírat můžete z různých cenových nabídek, které odpovídají vašemu rozpočtu. Můžete se spolehnout i na kvalitu servisu, která je agenturou ověřená. Znalost zahraničních trendů, profesionalita, schopnost improvizace, znalost trhu,… To jsou další výhody, které bezesporu patří ke spolupráci s agenturou.

 

baner

 

Kolik mě budou její služby stát?

Ač se to z počátku nezdá, agentura vám může ušetřit spoustu peněz. Díky svým kontaktům dokáže jednoduše najít nejvýhodnější variantu. Ceny nelze určit přesně, ty se mění v závislosti na požadavcích klienta. V naší agentuře se ceny mění i v závislosti na počtu objednaných služeb. Čím více objednaných služeb, tím je cena za jednotlivé služby nižší. Není nic jednoduššího, než se sejít s koordinátorem a vypracovat předběžnou kalkulaci, podle které se rozhodnete.

 

Jak dlouho trvá připravit svatbu?

Rozdíly jsou samozřejmě v požadavcích klienta. Pokud si žádá výjimečné služby, musí počítat s tím, že je jejich poptávka vysoká. Takové služby se často sjednávají až rok dopředu. V opačném případě stačí začít plánovat třeba 9 – 7 měsíců předem. Vždy je ale lepší řídit se pravidlem: „Čím dřív, tím líp.“

Jak probíhá celková spolupráce se svatební agenturou?

V naší agentuře to začíná nezávaznou schůzkou. Na ní nám snoubenci sdělí jejich představy, podle kterých my vypracujeme předběžný koncept a kalkulaci.  Podle ní se pak rozhodnou, zdali naše služby využijí. Po podpisu smlouvy a složení první zálohy se začnou sjednávat termíny a plánovat. V průběhu plánování se koná několik kontrolních schůzek, na kterých se ujasňují detaily, zkontroluje místo a další potřebné náležitosti. Veškeré přípravy probíhají tak, aby co nejméně časově zatížili klienta a bylo vše k jejich spokojenosti…

 

podpis